Kontakt


 • TELEFON
  888 381 100 - centrala
  888 381 111 – oddział Częstochowa, Kraków

 • ADRES
  ul. Kurta Aldera 44,
  41-506 Chorzów

 • E-MAIL
  biuro@majery.pl
 • Formularz kontaktowy
  Masz pytania - śmiało pisz! Odpowiemy jeszcze dziś! :) max jutro :)   Administratorem danych osobowych jest Maciej Majer prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Maciej Majer Dziecięce Centrum Tańca „Majery” z siedzibą ul.K.Aldera 44, 41-506 Chorzów. Dane kontaktowe administratora to: travel@majery.pl, Dane wpisywane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy...

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.
   Administratorem danych osobowych jest Maciej Majer prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Maciej Majer Dziecięce Centrum Tańca „Majery” ul.K.Aldera 44, 41-506 Chorzów.
   Dane kontaktowe administratora to: travel@majery.pl. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie. Ponadto informuję, iż przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także do żądania przeniesienia tych danych do innego administratora zgodnie z obowiązującymi przepisami. W celu skorzystania z powyższych uprawnień należy przesłać Administratorowi odpowiednią wiadomość pocztą elektroniczną na adres: travel@majery.pl. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.